Blog

Dzień ojca – jak go uczcić z dzieckiem?

Dzień Ojca w Polsce obchodzony jest 23 czerwca i jest to świetna okazja na to, aby zacieśnić więzi dziecka z tatą. Podobnie jak w przypadku Dnia Mamy, także na ten dzień można stworzyć specjalny plan, który sprawi, że ta konkretna data będzie wyjątkowa. Zobaczmy kilka sposobów na spędzenie Dnia Ojca z dzieckiem.

 

Jak uczcić Dzień Ojca z dzieckiem – kilka pomysłów

 

Dzień Ojca w Polsce przypada na sam początek lata, co zwiększa szereg możliwości na wspólne spędzenie tego dnia z dzieckiem. Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych opcji, które mogą zainteresować ojców i ich pociechy.

 

Wizyta w lodziarni

 

Lody, lody dla ochłody! Jeżeli Dzień Ojca w tym roku będzie piękny i słoneczny, dlaczego nie wybrać się z dzieckiem na deser lodowy? Spędzenie czasu w  miłej atmosferze przy kufelku chłodnych słodkości to ciekawa opcja na przeżycie tego wyjątkowego dnia.

 

Wspólny piknik

 

Wspólny piknik to świetna okazja na miłe spędzenie czasu. Można zacząć od rodzinnego przygotowania kanapek, a następnie zabrać posiłki w kosz piknikowy, zapakować koc i udać się w ciche miejsce na łonie natury. Podczas pikniku można oddać się ciekawym czynnościom, takim jak zabawa piłką, gra w szachy czy słuchanie relaksującej muzyki. Jeżeli w pobliżu Twojego domu nie ma spokojnej polany, możesz piknik urządzić w przydomowym ogrodzie.

 

Wyprawa do centrum rozrywki

 

Wizyta w parku rozrywki może być wspaniałą zabawą dla dzieci w każdym wieku, a z pewnością skorzystają z tego także opiekunowie. W Polsce mamy do dyspozycji kilka większych i mniejszych parków rozrywki, w których czekają atrakcje dla całej rodziny. Jeżeli w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania nie ma takich atrakcji, zabierz swoje dziecko do parku linowego, czy do centrum zabawy, gdzie znajdują się trampoliny i basen z kulkami.

 

Dzień Ojca z dzieckiem w domu

 

Nie masz czasu na wypad za miasto lub pogoda nie dopisuje, aby wybrać się na piknik na świeżym powietrzu? Wciąż możesz uczcić Dzień Ojca z dzieckiem, przygotowując w domu wieczór gier lub rodzinny seans filmowy. Zadbaj o odpowiednie przekąski i świetną atmosferę, a z pewnością wszyscy będą się świetnie bawić.

No Comments Yet


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *