Baza przedszkola

Przedszkole “Mały Świat” mieści się w przestronnym domu wolnostojącym, otoczonym dużym, przepięknym ogrodem.

Przedszkole czynne jest przez cały rok przedszkolny ( wrzesień -czerwiec)  w godzinach od 7.30 do 17.30. W miesiącu  lipcu i sierpniu pracujemy w godzinach od 8.00 do 16.00

W okresie wakacji na dzieci czeka specjalnie przygotowany przez Radę Pedagogiczną program zajęć przedszkolnych. Większość z nich odbywa się na świeżym powietrzu.

 

Przedszkole posiada cztery oddziały . Sale zabaw są jasne, duże i kolorowe. Wszystkie pomieszczenia spełniają wymogi zarówno bezpieczeństwa jak i edukacyjne.

Przedszkole józefów

Grupy młodsze i starsze posiadają oddzielne wejścia i szatnie. Dzieci spożywają posiłki w dużej jadalni.

przedszkole józefów

Dla dzieci które mają ochotę na sjestę poobiednią (leżakowanie), czeka przytulna sypialnia zachęcająca do odpoczynku. W naszym przedszkolu nie ma obowiązku leżakowania. Dzieci, które nie śpią mogą w tym czasie posłuchać bajek czytanych przez Panią, muzyki lub zrelaksować się przy cichej zabawie.

przedszkole józefów

Posiadamy ponadto przestronną salę, w której odbywają się  koncerty muzyczne  oraz przedstawienia teatralne. Do dyspozycji jest też pracownia plastyczna pozwalająca dzieciom na nieograniczoną twórczość i korzystanie z bardzo wielu technik artystycznych.

przedszkole w józefowie