Blog

Miejsca przyjazne warte polecenia dla dzieci w okolicy

Warszawa to miasto, w którym trudno się nudzić. Liczne atrakcje dla całej rodziny spotkać można w wielu zakątkach naszej pięknej stolicy. Warto poznać przyjazne miejsca, które na pewno spodobają się dzieciom w Warszawie.

 

Dom Zagadek

 

Jest to warszawski escape room, wyposażony aż w 6 pokoi, dostosowanych poziomem trudności odpowiednio do wieku graczy. Każdy z nich wyróżnia się także inną tematyką – od bezludnej wyspy przez podróże kosmiczne, po pokoje, nawiązujące do gier takich, jak Mario. Dom Zagadek to świetne miejsce na zapewnienie rozrywki dzieciom w różnym wieku o dowolnej porze roku.

 

Muzeum dla dzieci

 

Maluchy często nudzą się w muzeum, chyba że zostanie ono odpowiednio do nich przystosowane. Tak jest w Muzeum Etnograficznym w Warszawie, w którym organizowane są specjalne wystawy dla dzieci i związane z nimi programy edukacyjne. Działalność muzeum przygotowana jest w taki sposób, aby maluchy w różnym wieku mogły uczyć się poprzez zabawę.

 

Manufaktura cukierków

 

Dzieci zazwyczaj uwielbiają słodkości, a więc zabranie ich do Manufaktury Cukierków z pewnością sprawi im niemałą radość. Podczas zorganizowanych warsztatów, uczestnicy mają okazję stworzyć swojego własnego, oryginalnego lizaka. Podczas pokazów można zdobyć również wiedzę, dotyczącą etapów powstawania słodyczy oraz działania fabryki. Warsztaty przeprowadzane są w edukacyjnej, ale ciekawej formie, która na pewno zainteresuje każdego malucha, nawet jeżeli nie jest on wielbicielem cukierków.

 

Hula Kula w Warszawie

 

Jest to Rozrywkowe Centrum Miasta usytuowane przy ulicy Jagiellońskiej. Jest to jedna z największych przestrzeni rozrywkowych w mieście, oferująca możliwość wspaniałej zabawy dla osób w różnym wieku, w tym dzieci. W tym miejscu można odwiedzić, aż trzy wewnętrzne place zabaw, przeznaczone dla danej grupy wiekowej, jak również plac zewnętrzny, dostępny dla każdego. Znajdziemy tu także przestrzeń do zabawy dla całej rodziny, np. na kręgielni.

 

Stacja Grawitacyjna

 

A to kolejne ciekawe miejsce, do którego warto wybrać się z dziećmi. Ten unikalny park trampolin wprowadził szereg atrakcji, które umilą rozrywkę maluchom w dowolnej grupie wiekowej. Do dyspozycji gości jest aż 1300 m2 trampolin, na których można kształtować motorykę całego ciała i uczyć się nowych figur akrobacyjnych. Stacja Grawitacyjna na pewno zapewni wspaniałą zabawę i to nie tylko dzieciom.

 

Warszawa to miasto, w którym znaleźć można mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Chcąc zapewnić dzieciom miło spędzony czas w przyjaznej atmosferze, warto odwiedzić któreś z wyżej przedstawionych miejsc.

No Comments Yet


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *