Blog

Dzień babci i dziadka – jaki prezent wybrać?

21 i 22 stycznia to dwie bardzo ważne daty. Pierwszego dnia wypada Dzień Babci, natomiast następnego Dzień Dziadka. Warto pamiętać o tych szczególnych terminach, aby nie zapomnieć o upominku dla ukochanych dziadków. Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych pomysłów, które mogą Was zainspirować.

 

Ręcznie wykonana laurka

 

Mało kto kocha tak bezinteresownie, jak dziadkowie. Chcąc sprawić im przyjemność, warto pomyśleć o tym, aby stworzyć coś od serca. Każda babcia i każdy dziadek z pewnością ucieszą się, gdy otrzymają ręcznie wykonaną kartkę z życzeniami. Podczas  tworzenia upominku można wykazać się kreatywnością i stworzyć ciekawe obrazki, kolorowanki czy wydzieranki. Jeżeli tworzysz laurkę dla babci i dziadka ze swoim dzieckiem, zainspiruj malucha, motywując go do stworzenia kreatywnego obrazu, będącego połączeniem różnych form rysunku lub malarstwa. Taki prezent z pewnością ucieszy dziadków, a przy tym nie wymaga wielkiego budżetu.

 

Kubek z dedykacją

 

Wiele osób ma swój ulubiony kubek, w którym codziennie pije kawę lub herbatę. Dla dziadków, którzy otrzymają kubek z dedykacją od swoich wnuków, z pewnością właśnie ten podarunek stanie się ulubionym kubkiem, stosowanym na co dzień. Przed Dniem Babci i Dziadka takie upominki dostępne są w wielu sklepach. Można kupić produkty z napisem „Kochana Babcia”,„Kochany Dziadek” lub zdecydować się na bardziej osobisty nadruk, wykonany na zamówienie. Sklepy, oferujące personalne nadruki na kubkach, bez problemu można znaleźć w sieci.

 

Fotoksiążka

 

Dziadkowie uwielbiają zanurzyć się we wspomnieniach. A najlepszym sposobem na przypomnienie sobie miłych chwil, są zdjęcia. W czasach, gdy większość fotografii wykonuje się smartfonem, często te najważniejsze giną gdzieś przykryte kolejnymi wspomnieniami. Stworzenie fotoksiążki dla babci i dziadka będzie dla nich doskonałą pamiątką. Po ten podarunek będą mogli sięgnąć zawsze wtedy, gdy najdzie ich ochota na przywołanie wspólnych chwil, spędzonych z wnuczętami.

 

Poduszka

 

Poduszkę z dedykacją, podobnie jak kubek, można wykonać na zamówienie. W sklepach oczywiście znajdziemy już gotowe poduszki dla Babci i Dziadka, jednak można postarać się bardziej i stworzyć napis, który będzie bardziej osobisty, a tym samym, sprawi dziadkom większą przyjemność.

No Comments Yet


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *